Наскільки надійна Шкода Октавія А5?Шкода Октавія А5. Чи варто брати? Skoda Octavia A5 – бестселер автомобільного ринку України. Це модель відмінно продавалася нової, створюючи проблеми таким конкурентам в класі як Рено Меган і Мітсубіші Лансер.
Німецький виробник Porsche показав як працює система Remote Park AssistНастав час, коли вже зовсім необовязково вміти майстерно прилаштувати машину на тісній стоянці або парковці супермаркету.
Digital Cockpit тепер на Seat Ibiza і Arona. Сучасні цифрові технології в автомобілях класу «В»Маленькі машини могли виглядати стильно, оснащувалися технологічними моторами, але часто залишалися без найсучасніших систем мультимедіа і новітніх цифрових технологій.
Плюси пятицилиндровых моторів Вважається, що машини, які оснащені двигуном з 5 циліндрами, є чи не найкращими транспортними засобами у світі. Тим не менш, так було далеко не завжди і не скрізь. Адже виробники подібних двигунів іноді допускали серйозні помилки, які негативно позначалися на репутації багатоциліндрових двигунів. Пятицилиндровые мотори опинилися під капотом багатьох легендарних автомобілів. Наприклад, ними...
Яким чином поворотники видають звуки клацають Цей звук не сплутаєш ні з чим. Його всі знають з дитинства, навіть ті, у кого в родині не було автомобіля. Це звук включеного поворотника. Натискання на важіль поворотника і салон автомобіля наповнюється розміреними клацаннями, виконуваними в такт миганню зеленої стрілки на панелі приладів. Ми всі до нього звикли...